O firmie

Jesteśmy firmą, której kierunek rozwoju, wyznaczają wciąż rosnące potrzeby rynku nieruchomości w zakresie pełnej - kompleksowej obsługi budynków.

Pierwotnie koncentrowaliśmy się na obsłudze nieruchomości komercyjnych w zakresie Zarządzania i Administrowania. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stopniowo wprowadzaliśmy do naszej oferty kolejne usługi: pełnej obsługi technicznej, obsługi konserwatorskiej oraz usług utrzymania czystości i pielęgnacji terenów zielonych.

Teraz proponujemy szeroki wachlarz usług dla nieruchomości. Dzięki temu, naszymi Klientami są już nie tylko Właściciele budynków komercyjnych - handlowych i biurowych, ale także Wspólnoty Mieszkaniowe i Placówki Oświatowe.

Teren naszego działania to już nie tylko Szczecin. Obecnie zasięgiem obejmujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego.

Forma i zakres współpracy zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb naszego Klienta a podjęte zobowiązania, realizowane z zachowaniem najwyższej staranności. Zawsze naszym celem jest wypracowanie doskonałych relacji z Klientem, co przy utrzymaniu najwyższych standardów świadczonych usług, daje satysfakcję z realizacji zadań oraz pozwala gwarantować zadowolenie z współpracy Właścicielowi nieruchomości.

Obecnie obsługujemy nieruchomości m. in. lidera wśród inwestorów prywatnych eurorynku nieruchomości.

Naszymi partnerami są starannie dobrani i sprawdzeni specjaliści, wykonawcy i dostawcy najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i usług.

Nasz zespół, stale doskonali umiejętności podczas szkoleń branżowych. Jesteśmy stałym uczestnikiem konferencji i seminariów rynku nieruchomości. Jesteśmy przygotowani do oferowania naszym Klientom nowoczesnych rozwiązań, które prowadzą do maksymalizacji rentowności nieruchomości komercyjnych, a w przypadku nieruchomości mieszkaniowych do zwiększenia oszczędności i optymalnego wykorzystania pożytków.

Specjalizujemy się w obsłudze budynków handlowych, biurowych i przeznaczonych na działalność usługową, ale wychodzimy naprzeciw potrzebom także spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Doświadczenie zdobyte przy obsłudze nieruchomości komercyjnej daje gwarancję rzetelnego podejścia do nieruchomości segmentu mieszkaniowego dlatego że, wypracowane metody organizacji pracy sprawdzają się i są wysoko oceniane przez Klienta - Lokatora.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z aktualnych promocji.